Wyszukiwanie świadczeniodawców - Pomoc

Przeglądanie Centralnego Monitoringu Świadczeń odbywa się na stronie WWW w przeglądarce internetowej.

Po przejściu na stronę pojawia się okno:

 

clciu_clip0001

 

Użytkownik może odnaleźć informację o umowach wybierając Oddział wojewódzki NFZ oraz wypełniając odpowiednio dowolne pola tego okna, takie jak np.: Miasto świadczeniodawcy, jego NIP, Regon itp. Po wprowadzeniu danych wybieramy przycisk clciu_btn_szukaj.

Wpisując tekst można skorzystać ze znaku %, co spowoduje wyszukanie wszystkich pozycji, które w nazwie mają podany dalej ciąg znaków ( np.: w pozycji Nazwa świadczeniodawcy wpisanie „%ko%” powoduje odszukanie wszystkich haseł mających w nazwie tekst „ko”).

 

Z prawej strony pola edycyjnego Nazwa produktu kontraktowego znajduje się przycisk clciu_btn_slownik. Jego kliknięcie spowoduje otwarcie słownika pozwalającego na wybór odpowiedniej wartości do wypełnienia pola.

 

clciu_clip0011

 

W aplikacji możliwa jest zmiana wielkości czcionek oraz kontrastu wyświetlanych okien. Dokonuje się tego klikając na odpowiednią ikonę kontrastu (clciu_clip0007) i czcionki (clciu_clip0008).

 

Klikając na przycisk clciu_btn_help, użytkownik odnajdzie informacje dotyczące wymagań technicznych i obsługi tego programu.